Święta tuż, tuż...

Mar 2016        SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Tradycją stało się już w naszej szkole, iż Samorząd Uczniowski koordynuje przygotowanie świąteczno-wiosennej wystawy.

W tym roku wystawę zasiliły prace plastyczne, które jak można zauważyć, wymagały od uczniów kreatywnoœci, ogromnego zaangażowania i poczucia estetyki, ale spójrzcie... warto było. Opiekunki bardzo dziękują uczniom klas I – IV, wychowawcom oraz rodzicom za współpracę. Szanowna Pani Dyrektor! Drodzy Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice , Pracownicy Administracyjni Szkoły! - życzymy wszystkim, by Swięta Wielkiej Nocy były radosne, szczęśliwe, rodzinne, a uśmiech gościł u Was nie tylko w czasie świąt.

Opiekunki SU: Ewa Raczyńska/Katarzyna Zakrzewska