Święto Kota w klasach I

Lut 2024        BIBLIOTEKA

Biblioteka zaprosiła klasy I na spotkanie czytelnicze z okazji obchodów święta kota. Klub Przyjaciół Książki zaprezentował bajkę pt.„Kotka Psotka”. Pierwszaki poznały jeden dzień z życia małej kotki, której przytrafiają się zabawne sytuacje. Historia o przygodach kotki przedstawiona w formie teatrzyku kamishibai to ciekawa promocja czytelnictwa, która sprawdza się u najmłodszych słuchaczy.
Po głośnym czytaniu przyszedł czas na zagadki o kotach, zabawy ruchowe. Dzieci otrzymały karty pracy z bohaterem dnia. Dziękujemy za miłe spotkanie i mamy nadzieję do zobaczenia wkrótce.

Więcej zdjęć w galerii: Święto Kota 2024