Wybory do Samorządu Szkolnego

Wrz 2014        SAMORZĄD UCZNIOWSKI

17.09.2014r odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego.

W sali gimnastycznej zgromadzili się przedstawiciele Samorządów Klasowych oraz chętni do pracy w Samorządzie Szkolnym uczniowie z klas III- VI. Spośród siebie wybrali poprzez głosowanie Zarząd Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2014/2015. Przedstawia się on następująco:

PRZEWODNICZACY: Jerzy Pietkiewicz - klasa Va
ZASTĘPCA: Martyna Napiórkowska - klasa VIa
CZŁONKOWIE SAMORZADU:
Matylda Szymczak - klasa Vb, Mikołaj Nabielec - klasa IVa
Uczniowie zdeklarowali również swoją chęć działania w sekcjach zadaniowych.

Sekcja informacyjna:
Mariusz Rochowicz, Paulina Szczepańska, Kamila Kurafejska, Bartosz Hiliński, Wiktoria Cycyńska, Amelia Furga, Natalia Kalinowska, Matylda Szymczak, Zuzanna Majewska, Martyna Napiórkowska, Klaudia Krzyżaniak.

Sekcja artystyczna:
Julia Kasperek, Dominika Ostrowska, Mariusz Rochowicz, Karolina Groszkowska, Wiktoria Baranowska, Maja Orlikowska, Michał Lendzion, Mikołaj Nabielec, Paulina Szczepańska, Maria Kafel, Marta Kawiak, Alicja Piechocka, Matylda Szymczak, Zofia Rębkowska, Weronika, Wiktoria Wojciechowskie, Zuzanna Majewska, Maciej Świłło, Michał Witek.

Sekcja charytatywna:
Dominika Ostrowska, Wiktoria Grochowska, Julia Kasperek, Kamila Kurafejska, Paulina Szczepańska, Bartosz Hiliński, Mikołaj Nabielec, Michał Lendzion, Weronika Węgrzynowska, Monika Drożdż, Maja Orlikowska, Marta Kawiak, Wiktoria Cycyńska, Jerzy Pietkiewicz, Kamil Śliwiński, Alicja Piechocka, Zofia Rębkowska, Amelia Furga, Natalia Kalinowska, Konrad Kozłowski, Wiktora/Weronika Wojciechowskie, Klaudia Krzyżaniak, Martyna Napiórkowska, Maciek Świłło, Michał Witek.

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego, p. Ewa Raczyńska i Katarzyna Żeberek, zapoznały zebranych uczniów z ogólnym planem działań Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 6 w Ostródzie na rok szkolny 2014/15 i zachęciły ich do aktywnych działań na rzecz społecznoœci uczniowskiej.

Ewa Raczyńska i Katarzyna Żeberek