Wycieczka do kina Helios

Cze 2018        SAMORZĄD UCZNIOWSKI

19 czerwca , jako podsumowanie swojej rocznej pracy, SU wraz z opiekunami wyruszył na wycieczkę do kina Helios, tradycyjnie już na projekcję filmu z cyklu KINO NA TEMAT. Tym razem film pt.: „Miłość pisana braillem” poruszał tematykę wspólnego funkcjonowania osób niepełnosprawnych i w pełni sprawnych.  Myślę, że w każdym z nas wzbudził refleksje i przemyślenia na temat własnej postawy wobec inności. Po kinie zaspokoiliśmy głód w KFC i nasyceni szczęśliwie wróciliśmy do szkoły.

Dziękujemy wszystkim naszym Samorządnym Uczniom, wszystkim życzymy udanych wakacji i mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy się znowu J.

Joanna Urbanowicz Wioletta Krezymon

galeria zdjęć: Wycieczka do kina Helios