Zimowy wypoczynek w Kornelówce

Lut 2018        SP 6

W pierwszym tygodniu ferii w „Kornelówce” zostały zorganizowane dla trzydziestu uczniów z klas I – IV zimowe półkolonie.

Opiekę  nad dziećmi sprawowały panie: Ewa Raczyńska, Iwona Frydrychowska i Krystyna Bałachowska. Dzieci codziennie aktywnie spędzały czas wolny od nauki. Brały udział w grach i zabawach sportowych na sali gimnastycznej. Chętnie rywalizowały w grach planszowych. Rozwijały także kreatywność oraz zdolności plastyczne. W ostródzkim amfiteatrze dzieci obejrzały film „Miś Paddington”, a w Teatrze Lalek w Olsztynie „Bajkę o szczęściu”. Wiele pozytywnych emocji wśród uczestników wyzwalała także gra w kręgle i w szachy. Wykorzystaliśmy także zimową aurę i śnieg do zabawy na świeżym powietrzu. Każdego dnia dzieci miały możliwość spożywania  śniadania i gorącego pysznego obiadu. W ostatnim dniu wypoczynku dzieci w kolorowych, baśniowych strojach bawiły się na balu. Imprezę poprowadzili profesjonalni animatorzy. Taka forma zimowego wypoczynku zaspokoiła oczekiwania wszystkich uczestników. Na zakończenie półzimowiska dzieci otrzymały słodkie upominki.

galeria zdjęć: Zimowy wypoczynek w Kornelówce